Olejek z wiesiołka na włosy – jak go stosować?

Olejek z wiesiołka jest jedną z doskonalszych …
… substancji regenerujących włosy.

Olejek z wiesiołka jako nieliczny…
… ma tak wysokie stężenie kwasu z grupy omega – 6. Dlatego…

– Olejek z nasion wiesiołka…
… naprawia nawet bardzo zniszczone włosy.

olejek-z-wiesiolka.jpgNiepozorna roślinka o żółtych kwiatkach, którą nagminnie spotykamy na łąkach i polach stanowi niezastąpioną, potężną broń w walce o piękne, zdrowe włosy. Komplet minerałów i witamin oraz bogactwo NNKT (nienasyconych kwasów tłuszczowych) sprawia, że olej z wiesiołka regeneruje włosy, usprawnia procesy zachodzące w komórkach, spowalnia procesy starzenia się włosów, zabezpiecza i ochrania pukle. To kompletna pielęgnacja, zapewniona przez jedną, jedyną substancję. Olej z wiesiołka naprawi nawet bardzo zniszczone, wysokoporowate włosy. Jeśli twoje pukle straciły witalność i kondycję, kruszą się i łamią, oraz brak im nawilżenia – zastosuj olejek z wiesiołka.

Jak należy stosować olejek z wiesiołka na włosy?

1. Nocne olejowanie olejkiem z wiesiołka.

Nałóż olejek na włosy i skórę głowy, dokładnie go wmasuj, owiń głowę ręcznikiem i pozostaw olejek na całą noc, a rano zmyj delikatnym szamponem.

2. Olejek z wiesiołka przed myciem włosów.

Olejek nakładaj na włosy i skórę głowy dokładnie jak podczas nocnego olejowania. Włosy mogą być suche lub zwilżone lekko wodą, lub naparem z ziół (pokrzywa, skrzyp, napar z brahmi). Olejek trzymaj minimum godzinę na włosach, po czym umyj pukle jak zwykle.

3. Olejek z wiesiołka po myciu włosów.

Podczas tego zabiegu pomija się skórę głowy i aplikuje olejek z wiesiołka wyłącznie na wilgotne pukle. Nie ma potrzeby go spłukiwać. Olejek wniknie we włosy i zabezpieczy je na długie godziny.

4. Olejek z wiesiołka w formie serum na suche włosy.

Olejek z wiesiołka możesz stosować wielokrotnie w ciągu dnia – nawilży on włosy, zapewni im blask i wzmocni odporność. Pomoże też ułożyć fryzurę i zdyscyplinuje niesforne, puszące się kosmyki. Nakładaj go na same końce włosów lub od połowy długości pukli.

Powodzenia w olejowaniu włosów!

8 Komentarzy

 1. Agata_S
 2. Sylviana89
 3. Anonimek
  • panna_j
   • Łucja
   • panna_j
   • Łucja
 4. ef.ef.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *